PLANDEKI

Do produkcji plandek stosujemy najwyższej jakości produkty znanych i renomowanych firm.

Dostępna jest pełna gama kolorów.

Jeśli potrzebujesz plandeki ale nie wiesz jakiej - zadzwoń do firmy Just-Plan. Postaramy się znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie i dostosować je do twoich potrzeb.

BANERY

Do produkcji banerów stosujemy wysokiej jakości materiały renomowanych firm. Oczkowanie jest wytrzymałe na duże naprężenia, dlatego nawet przy dużej sile wiatru baner nie zostanie uszkodzony.

Reklamę realizujemy w postaci banerów reklamowych, nadruków reklamowych na banerach, plandekach, wydruków wielkoformatowych.

STELAŻE

- wykonujemy stelaże stalowe
- prowadzimy różnego rodzaju przeróbki stelaży i zabudów,
- stelaże z plandeką z możliwością regulacji dachu.

Lata naszej działalności pozwoliły nam na wykorzystanie produktów o wysokiej jakości - dla potrzeb naszych klientów - dzięki czemu stelaże są praktyczne na każdy typ pojazdu.


ul. Krzyżowa 2d, 41-909 Bytom
tel. +48 (32) 725 55 65
tel. +48 600 456 200
plandeki@just-plan.pl
NIP: 626 270 24 10

FIRMA JUST-PLAN

Zakres działania firmy Just-Plan to m.in Bytom. Otworzyliśmy nowy punkt naprawy i produkcji plandek w Bytomiu specjalnie z myślą o klientach. Posiadamy 20-letnią praktyke dotyczącą produkcji plandek oraz montażu plandeki. Firma Just-Plan projektuje i wykonuje również reklamy na plandekach ( na samochodzie )

Nasze doświadczenie w produkcji plandek i stelaży pozwala wykonywać usługi na najwyższym poziomie. Realizujemy również indywidualne zamówienia, zależne od potrzeb każdego klienta.

OBSZAR DZIAŁANIA

Gliwice, Bytom